Jak Wybierać Kamerzystę


 

Wielu z was zadaje sobie pytanie w jaki sposób wybierać przyszłego usługodawcę na swoje wesele?

Rynek usług związanych z obsługą wesel jest olbrzymi. Znajdziecie multum firm oferujących swoje usługi z każdej kategorii dotyczącej wesela.

W jaki sposób szukać?

Mamy dwie możliwości. Pierwszą z nich jest polecenie znajomych, którzy korzystali już z usług danej firmy. Byli zadowoleni z efektu końcowego i szczerze go polecają. Jest to poprawna droga, a zarazem dużo szybsza aniżeli samodzielne poszukiwanie. Jednak całowite zaufanie znajomym, czy też rodzinie w kwestii doboru jakiegokolwiek elementu związanego z organizacją wesela może być zgubne.

Możemy skorzystać z sugestii tych osób, jednak ślepo im nie ufajmy i sami sprawdźmy czy podoba nam się ich praca odwiedzając ich stronę i sprawdzając portfolio. Przecież znajomi mogli mieć zupełnie inne oczekiwania od waszych, bądź też decydowała o usłudze cena, a nie końcowe wykonanie i nie mieli wygórowanych oczekiwań.

Wybór kamerzysty. Kamerzysta Toruń

Drugą opcją jest samodzielne poszukiwanie usługodawców. Zajmuję więcej czasu, jednak będzie dokładniejsze i w pełni satysfakcjonujące z wyboru. Nie będzie również niepotrzebnych spięć z rodziną, czy znajomymi z powodu „złego” polecenia.

 

Na co musimy zwrócić uwagę i gdzie szukać?

Obecnie 95% usług wynajdujemy w internecie. Jest to główne narzędzie do poszukiwań w zasadzie wszystkiego co nas interesuje. Powinniśmy wpisać frazę związaną z daną branżą, używając taki wyrażeń jak:

Filmowanie, wideofilmowanie, kamerzysta

 

Dla jaśniejszego przykładu:

- Kamerzysta Toruń

- Wideofilmowanie Toruń

- Filmowanie Toruń

 

Dzięki takim sformułowaniom google pokaże nam wyniki.

Będą podzielone na dwie grupy – pierwsza płatna, gdzie wyniki będą oznaczone innym kolorem. Zazwyczaj 2-3 pierwsze wyniki wyszukiwań. W przypadku tych stron musimy zwrócić szczególną uwagę na ich ofertę. Są to wyniki płatne wspierane przez kampanie google. Zatem kto zapłaci będzie na samej górze. Wasz sąsiad Zenek, na co dzień łowiący ryby może znaleźć się na tych pozycjach, zatem jeżeli będą was interesować wyniki płatne – sprawdźcie je dokładnie.

Oczywiście nie oznaczają one, że firmy z płatnych kampanii wykonują źle swoje usługi.

 

Kolejną grupą są wyniki organiczne, czyli wszystko to, co poniżej płatnych wpisów. Zobaczcie ile jest stron wyników!! Generalnie powinny interesować nas pierwsze 5-10 wyników. Czyli sama góra.

Wejdźcie na stronę, porównajcie oferty, obejrzyjcie sposoby realizacji i zdecydujcie się na spotkanie.

W temacie „Na co zwrócić uwagę” opiszemy o co trzeba się zapytać i co sprawdzić w przykładowych materiałach.